Okrągłe liście eukaliptusa Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców

Skrzynka na 2 wina z motywem okrągłych liści eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


65,00 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Okrągłe liście eukaliptusa Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców


Eukaliptus często pojawia się w ślubnych wiązankach czy jako dekoracja weselnych stołów, symbolizuje bowiem obfitość i ochronę przed złem. Roślina ta doskonale wygląda również w charakterze motywu zdobiącego różne przedmioty służące organizacji wesela, a także będące prezentami dla weselnych gości.

Wśród weselników są jednak goście wyjątkowi, zasługujący na równie wyjątkowy prezent. Mowa tu o rodzicach Państwa Młodych. Wręczany im podczas weselnej uroczystości prezent, to jednocześnie wspaniałe podziękowanie za trud włożony w wychowanie, a także za przekazane wartości. Takim upominkiem może być drewniana skrzynka na dwa wina, ozdobiona motywem okrągłych liści eukaliptusa. To piękny dar, który dzięki swojej eleganckiej prostocie zachwyci każdego.

 

Materiał: drewno sosnowe, zasuwane wieczko - sklejka brzozowa

Nadruk: GRATIS!

Zawartość: wełna drzewna

Wymiary wewnętrzne: 33cm (wys.) x 18,4cm (szer.) x 9,4cm (głęb.)

Wymiary zewnętrzne: 35cm (wys.) x 20,4cm (szer.) x 10,4cm (głęb.)

 

 

Treść

Możesz wysłać nam swoją propozycję tekstu. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.