Okrągłe liście eukaliptusa Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców

Skrzynka na 2 wina z motywem okrągłych liści eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

65,00 zł


Opis
Opis

Okrągłe liście eukaliptusa Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców


Eukaliptus często pojawia się w ślubnych wiązankach czy jako dekoracja weselnych stołów, symbolizuje bowiem obfitość i ochronę przed złem. Roślina ta doskonale wygląda również w charakterze motywu zdobiącego różne przedmioty służące organizacji wesela, a także będące prezentami dla weselnych gości.

Wśród weselników są jednak goście wyjątkowi, zasługujący na równie wyjątkowy prezent. Mowa tu o rodzicach Państwa Młodych. Wręczany im podczas weselnej uroczystości prezent, to jednocześnie wspaniałe podziękowanie za trud włożony w wychowanie, a także za przekazane wartości. Takim upominkiem może być drewniana skrzynka na dwa wina, ozdobiona motywem okrągłych liści eukaliptusa. To piękny dar, który dzięki swojej eleganckiej prostocie zachwyci każdego.

 

Materiał: drewno sosnowe, zasuwane wieczko - sklejka brzozowa

Nadruk: GRATIS!

Zawartość: wełna drzewna

Wymiary wewnętrzne: 33cm (wys.) x 18,4cm (szer.) x 9,4cm (głęb.)

Wymiary zewnętrzne: 35cm (wys.) x 20,4cm (szer.) x 10,4cm (głęb.)

 

 

Treść

Możesz wysłać nam swoją propozycję tekstu. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.