Liście eukaliptusa Satynowe, akrylowe zaproszenia dla Rodziców Serce

Zaproszenia ślubne dla Rodziców w kształcie serca z satynowej pleksi z motywem liści eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

35,00 zł
35,00 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Liście eukaliptusa Satynowe, akrylowe zaproszenia dla Rodziców Serce


Czy kształt zaproszeń na ślub dla najbliższych osób ma znaczenie? Oczywiście, że tak. Symbolicznym wyrazem uczuć, który zrozumie każdy – jest serce. Dlatego uważamy, że zaproszenia ślubne dla rodziców w kształcie serca są idealne. W ten sposób wyrazicie Waszą miłość i wdzięczność za opiekę, uczucia rodzicielskie i włożony trud w Wasze wychowanie.

Zaproszenia ślubne dla Rodziców Venarti są wykonane z satynowej pleksi o grubości 3 mm i wymiarach 14,5cm x 14,5cm. Akryl jest wyjątkowo trwałym materiałem, dlatego takie zaproszenie stanie się pamiątką, którą można przechowywać przez długie lata.

Eleganckie, subtelne, półprzezroczyste serce z motywem zielonych, naturalnych liści eukaliptusa, które tworzą ramkę dla spersonalizowanej treści, umieszczone w białej kopercie i podarowane osobiście, na pewno wywoła emocje i wzruszenie.

Personalizacja oraz koperta – GRATIS.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.