Liście eukaliptusa Satynowe, akrylowe zaproszenia dla Rodziców Serce

Zaproszenia ślubne dla Rodziców w kształcie serca z satynowej pleksi z motywem liści eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


35,00 zł
35,00 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Liście eukaliptusa Satynowe, akrylowe zaproszenia dla Rodziców Serce


Czy kształt zaproszeń na ślub dla najbliższych osób ma znaczenie? Oczywiście, że tak. Symbolicznym wyrazem uczuć, który zrozumie każdy – jest serce. Dlatego uważamy, że zaproszenia ślubne dla rodziców w kształcie serca są idealne. W ten sposób wyrazicie Waszą miłość i wdzięczność za opiekę, uczucia rodzicielskie i włożony trud w Wasze wychowanie.

Zaproszenia ślubne dla Rodziców Venarti są wykonane z satynowej pleksi o grubości 3 mm i wymiarach 14,5cm x 14,5cm. Akryl jest wyjątkowo trwałym materiałem, dlatego takie zaproszenie stanie się pamiątką, którą można przechowywać przez długie lata.

Eleganckie, subtelne, półprzezroczyste serce z motywem zielonych, naturalnych liści eukaliptusa, które tworzą ramkę dla spersonalizowanej treści, umieszczone w białej kopercie i podarowane osobiście, na pewno wywoła emocje i wzruszenie.

Personalizacja oraz koperta – GRATIS.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych