Liście eukaliptusa Drewniane zaproszenia dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo

Drewniane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem liści eukaliptusa 


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

19,99 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Liście eukaliptusa Drewniane zaproszenia dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo


Stwórz wyjątkowe chwile i nadaj błogosławieństwu większe znaczenie dzięki drewnianej prośbie o błogosławieństwo! To spersonalizowana prośba, ozdobiona "złotą" ramką z przepięknym motywem liści eukaliptusa. Pięknie zaprojektowane, skrupulatnie ułożone na górze i na dole liście eukaliptusa nadają temu wysokiej jakości produktowi eleganckie wykończenie.

Spersonalizowany tekst pośrodku pozwala Państwu znaleźć odpowiednie słowa, aby wyrazić miłość i wdzięczność. Wywołaj poczucie radości u tych, na których Państwu najbardziej zależy, wręczając im prośbę o błogosławieństwo - bo nic nie mówi "błogosławieństwo" tak, jak ten piękny produkt!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Podstawka: do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.