Złocone, akrylowe prośby o błogosławieństwo ze zdjęciem

Złocone, akrylowe zaprosenia dla rodziców ze zdjęciem i złotą czcionką 3d


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


89,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Złocone, akrylowe prośby o błogosławieństwo ze zdjęciem


Akrylowe, ślubne zaproszenia dla rodziców, prośby o błogosławieństwo z wyjątkowym zdjęciem i złoceniem czcionki 3D, są jednym z najbardziej unikatowych produktów dostępnych na rynku. To idealny sposób, aby wyrazić swoją miłość i wdzięczność wobec swoich rodziców w wyjątkowy sposób, który pozostanie z nimi na zawsze.


Nasze akrylowe zaproszenia są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i elegancję. Ich nowoczesny, minimalistyczny design nadaje im wyjątkowego charakteru i sprawia, że są idealnym elementem do zaproszenia swoich rodziców na ważny dzień - ślub. Niezależnie od tego, czy planujesz tradycyjną ceremonię w kościele, czy intymną uroczystość w plenerze, nasze zaproszenia są doskonałym wyborem.


Jednak to nie wszystko. Nasze zaproszenia są również spersonalizowane, dzięki czemu możesz dodać swoje własne zdjęcie, które jest dla Ciebie najważniejsze. Ta indywidualna i emocjonalna nota nadaje wysokiej wartości sentymentalnej temu produktowi. Nie ma nic piękniejszego niż zaproszenie, które przedstawia Wasze uśmiechnięte twarze, symbolizujące radość tego wyjątkowego momentu w Waszym życiu.


Co więcej, złocenie czcionki 3D na zaproszeniach dodaje im luksusowego i eleganckiego wyglądu. Ten szczegółowy proces wykonania sprawia, że zaproszenia stają się jeszcze bardziej unikalne i niepowtarzalne. Złote detale doskonale komponują się z przezroczystym akrylem, tworząc efektowną kombinację, która przyciąga wzrok i podkreśla wyjątkowość tego dnia.


Kolejną niezwykłą cechą naszych akrylowych zaproszeń jest to, że są one niedostępne nigdzie indziej. Nasze produkty są tworzone z pasją i starannością przez nasz zespół specjalistów, którzy skupiają się na tworzeniu wyjątkowych i niepowtarzalnych przedmiotów. To oznacza, że kiedy wybierasz nasze zaproszenia, masz pewność, że nikt inny ich nie posiada.


Aby dopełnić całości, nasze akrylowe, ślubne zaproszenia dla rodziców są pakowane w eleganckie pudełka, które dodatkowo podkreślają ich wartość i ekskluzywność. Możesz być pewien, że zamawiając u nas, otrzymasz produkt najwyższej jakości, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania i przyniesie radość Twoim rodzicom.


Podsumowując, nasze akrylowe zaproszenia dla rodziców to wyjątkowy produkt, który wyróżnia się spośród innych na rynku. Ich indywidualizacja, złocenie czcionki 3D i niedostępność nigdzie indziej sprawiają, że są nie tylko zaproszeniem, ale także pamiątką, która zostanie na zawsze w sercach Twoich rodziców. Wybierz nasze zaproszenia, aby uczynić ten szczególny moment jeszcze bardziej wyjątkowym i niezapomnianym.

 

Materiał: akryl, złocenie 3d (kolor złocenia: złoty, srebrny, holograficzny)

Podstawka do kupienia oddzielnie

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu, treść zaproszenia oraz zdjęcie Pary Młodej 

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również

Powiązane wpisy na blogu