Hortensja Drewniane zaproszenia dla Rodziców

Drewniane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem hortensji


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

19,99 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Hortensja Drewniane zaproszenia dla Rodziców


Zaproszenia ślubne, a szczególnie zaproszenia dla rodziców, są tym elementem przygotowań ślubnych, który spędza sen z powiek przyszłych małżonków.

Dla niezdecydowanych, a także dla tych, którzy pragną uczynić z kwiatu hortensji (lub jej kolorystyki) motyw przewodni wesela, doskonałym wyborem będzie drewniane zaproszenie dla rodziców ozdobione właśnie kwiatami hortensji.

To jakże piękne w swej prostocie drewniane zaproszenie dla rodziców, doskonale koresponduje ze stylem eko, a także z romantycznym podejściem do tematu wesela i jego stylistyki.

Staranne wykonanie, a także pietyzm, z jakim odzwierciedlone zostały kwiaty robi wrażenie i przykuwa wzrok, zaś wrażenie elegancji i dostojności sprawia, iż zaproszenie podkreśla wyjątkowość i status najważniejszych (bo najbliższych przyszłym małżonkom) gości – rodziców.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu