Eko kwiaty, drewniane zaproszenia dla Rodziców

Drewniane zaproszenie dla Rodziców z motywem eko kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

30,10 zł
-14%
35,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Eko kwiaty, drewniane zaproszenia dla Rodziców


Styl eko podbija serca Młodych Par i zaproszonych gości, stanowi bowiem nie tylko przepis na wyjątkowe wesele, ale również styl życia, oparty na miłości do natury oraz ekologicznej świadomości.

Styl eko, to również stylowe piękno, naturalne materiały i niekonwencjonalne zastosowania pewnych rozwiązań, które mogą zaskoczyć weselnych gości i wzbudzić ich zachwyt.

Drewniane zaproszenia dla rodziców, ozdobione motywem kwiatów, to doskonały sposób na to, by zapowiedzieć styl, w jakim będzie organizowane wesele, a przy okazji, wspaniała pamiątka, która pozwoli gościom nawet po latach wrócić do tych wspaniałych, wzruszających chwil zaślubin.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Napisz opinię

Eko kwiaty, drewniane zaproszenia dla Rodziców

Eko kwiaty, drewniane zaproszenia dla Rodziców

Drewniane zaproszenie dla Rodziców z motywem eko kwiatów

* Pola wymagane

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu