Eko kwiaty, drewniane zaproszenia dla Rodziców

Drewniane zaproszenie dla Rodziców z motywem eko kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

31,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Eko kwiaty, drewniane zaproszenia dla Rodziców


Styl eko podbija serca Młodych Par i zaproszonych gości, stanowi bowiem nie tylko przepis na wyjątkowe wesele, ale również styl życia, oparty na miłości do natury oraz ekologicznej świadomości.

Styl eko, to również stylowe piękno, naturalne materiały i niekonwencjonalne zastosowania pewnych rozwiązań, które mogą zaskoczyć weselnych gości i wzbudzić ich zachwyt.

Drewniane zaproszenia dla rodziców, ozdobione motywem kwiatów, to doskonały sposób na to, by zapowiedzieć styl, w jakim będzie organizowane wesele, a przy okazji, wspaniała pamiątka, która pozwoli gościom nawet po latach wrócić do tych wspaniałych, wzruszających chwil zaślubin.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu