Piwonie Pink Hawaiian Coral Drewniana prośba o błogosławieństwo

Drewniana prośba o błogosławieństwo z motywem piwonii Pink Hawaiian Coral


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


19,99 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Piwonie Pink Hawaiian Coral Drewniana prośba o błogosławieństwo


Rodzice to wyjątkowi goście na weselu, dlatego też warto zadbać o ich wyjątkowe ugoszczenie, a jeszcze wcześniej – o nadaniu chwili wręczania im zaproszeń na weselną uroczystość, większej rangi.

Służyć do tego mogą ślubne zaproszenia dedykowane specjalnie Rodzicom. Stanowią one pewnego rodzaju symbol, deklarację iż Para Młoda docenia rolę Rodziców, ich trud włożony w wychowanie i poświęcenie. Ozdobione motywem piwonii Pink Hawaiian Coral

drewniana prośba o błogosławieństwo, to piękny weselny akcent, a moment ich wręczania jest podniosłą chwilą.

Zaproszenia doskonale współgrają z pozostałymi elementami ślubne aranżacji, a zdobiący je motyw, może stanowić myśl przewodnią całego wesela – niezależnie, czy Młoda Para chce, by odbyło się w stylu klasycznym czy romantycznym

 

Każde wesele musi rozpocząć się od prośby o błogosławieństwo przez rodziców. Jest to pierwszy element, można rzec przygotowania do pięknego momentu w naszym życiu. Standardowa prośba na kartce papieru jest już przeżytkiem, jeśli chcemy sprawić przyjemność naszym rodzicom, warto tutaj zainwestować w coś bardziej innowacyjnego z niesamowitym wyglądem. Idealnym rozwiązaniem w takim przypadku jest drewniana prośba o błogosławieństwo z motywem piwonii pink hawaii, które nadaje całości niesamowitego, drogiego wyglądu.

Otrzymując taką prośbę, możemy być pewni, że na twarzach naszych rodziców pojawi się ogromny uśmiech, a pewnie nawet łzy. Cała drewniana rama posiada przepiękne żłobienia na krawędziach, dzięki którym zyskujemy eleganckiego wyglądu.

Motyw kwiatów piwonii hawaiian coral znajduje się na około centralnej części powodując, że tekst, który umieścimy na środku, zyskuje pewnego rodzaju wtopienie w roślinność. Cała prośba o błogosławieństwo utrzymana jest w kolorach pastelowych, dzięki czemu idealnie będzie wpasowywać się do każdego salonu oraz stylu, dzięki czemu będzie można używać prośby jako ozdoby, a także przypomnienia tej wyjątkowej chwili.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.