Drewniana prośba o błogosławieństwo Puzzle ze zdjęciem

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w formie puzzli z Waszym zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


39,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniana prośba o błogosławieństwo Puzzle ze zdjęciem


Przedstawiamy zaproszenia dla rodziców, idealny sposób na poproszenie o błogosławieństwo. Ich wyjątkowy projekt wykonany jest z drewna, nadając mu klasyczny i ponadczasowy wygląd, który sprawi, że Wasz dzień będzie wyjątkowy!

Zaproszenia dla rodziców składają się z dwóch części: puzzli ze zdjęciem, a pod spodem znajduje się treść prośby o błogosławieństwo. Pożegnaj się z nudnymi pustymi kartkami i stań się kreatywny dzięki temu wyjątkowemu projektowi.

Puzzle dodają zabawny element do zaproszenia, jednocześnie przekazując ważną wiadomość. To zaproszenie z pewnością zostanie zapamiętane! Po prostu dostosuj je do swoich potrzeb - wybierz dowolny obraz, który odzwierciedla Ciebie i Twojego partnera, lub użyj cennego zdjęcia rodzinnego, aby uzyskać dodatkowy sentymentalny akcent.

Pozwólcie, aby Wasza kreatywność zaszalała z tym wspaniałym drewnianym zaproszeniem! Doskonale uchwyci ono Wasz styl i pokaże, jak wiele wysiłku włożyliście w to, aby poprosić o błogosławieństwo w tym szczególnym dniu.

Twoi rodzice zasługują na coś przemyślanego i pamiętnego, więc dlaczego nie dać im czegoś, co będą mogli pielęgnować na zawsze? Pokaż im, jak wiele dla Ciebie znaczą, kupując zaproszenia dla rodziców już dziś!

 

Koperta biała: GRATIS! (koperta przezroczystalak do kupienia oddzielnie)

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych