Drewniana prośba o błogosławieństwo Puzzle ze zdjęciem

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w formie puzzli z Waszym zdjęciem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

39,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniana prośba o błogosławieństwo Puzzle ze zdjęciem


Przedstawiamy zaproszenia dla rodziców, idealny sposób na poproszenie o błogosławieństwo. Ich wyjątkowy projekt wykonany jest z drewna, nadając mu klasyczny i ponadczasowy wygląd, który sprawi, że Wasz dzień będzie wyjątkowy!

Zaproszenia dla rodziców składają się z dwóch części: puzzli ze zdjęciem, a pod spodem znajduje się treść prośby o błogosławieństwo. Pożegnaj się z nudnymi pustymi kartkami i stań się kreatywny dzięki temu wyjątkowemu projektowi.

Puzzle dodają zabawny element do zaproszenia, jednocześnie przekazując ważną wiadomość. To zaproszenie z pewnością zostanie zapamiętane! Po prostu dostosuj je do swoich potrzeb - wybierz dowolny obraz, który odzwierciedla Ciebie i Twojego partnera, lub użyj cennego zdjęcia rodzinnego, aby uzyskać dodatkowy sentymentalny akcent.

Pozwólcie, aby Wasza kreatywność zaszalała z tym wspaniałym drewnianym zaproszeniem! Doskonale uchwyci ono Wasz styl i pokaże, jak wiele wysiłku włożyliście w to, aby poprosić o błogosławieństwo w tym szczególnym dniu.

Twoi rodzice zasługują na coś przemyślanego i pamiętnego, więc dlaczego nie dać im czegoś, co będą mogli pielęgnować na zawsze? Pokaż im, jak wiele dla Ciebie znaczą, kupując zaproszenia dla rodziców już dziś!

 

Koperta biała: GRATIS! (koperta przezroczystalak do kupienia oddzielnie)

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych