Marmur, złocona, akrylowa prośba o błogosławieństwo

Ślubna, złocona prośba o błogosławieństwo dla Rodziców z białej pleksi z motywem złoconego marmuru


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


78,99 zł
78,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Marmur, złocona, akrylowa prośba o błogosławieństwo


Szukając czegoś wyjątkowego i unikalnego, które mogłoby być idealnym prezentem dla bliskiej osoby lub jako pamiątka na wyjątkową okazję, prośba o błogosławieństwo z białej pleksi ze złoceniem 3D jest niezrównana. Nie tylko jest to produkt o wysokiej jakości, ale także posiada elementy, które sprawiają, że staje się on rzadko spotykany gdziekolwiek indziej.


Białe pleksi, używane do wykonania tego produktu, jest nie tylko trwałe, ale także nadaje mu elegancki i nowoczesny wygląd. Złocenie 3D dodaje mu dodatkowy poziom prestiżu, podkreślając ważność i wyjątkowość momentu, który chcemy upamiętnić. Wspaniała kombinacja tych dwóch elementów sprawia, że prośba o błogosławieństwo nabiera jeszcze bardziej niepowtarzalnego charakteru.


To co wyróżnia ten produkt to fakt, że jest on niedostępny gdziekolwiek indziej. To nie tylko oznacza, że posiadasz coś zupełnie unikatowego, ale również daje Ci pewność, że to właśnie ten przedmiot będzie przyciągał uwagę i wzbudzał zainteresowanie wszystkich, którzy go zobaczą. Dowiedzenie się, że nie ma innego miejsca, gdzie można znaleźć taki produkt, dodatkowo podnosi jego wartość i ekskluzywność.Wszystko, czego potrzebujesz, aby złożyć swoją prośbę o błogosławieństwo ze złoceniem 3D, to nadesłać odpowiedni tekst, który zostanie umieszczony na pleksi. Projektanci dbają o najmniejsze detale, aby zapewnić doskonałą jakość wykonania i niezapomniany efekt końcowy. Wysoka precyzja złocenia sprawia, że twój tekst lub grafika będą prezentować się pięknie i luksusowo.


Jeśli szukasz wyjątkowego produktu, który jest niedostępny nigdzie indziej, a jednocześnie chcesz wyrazić swoje uczucia i podkreślić ważność wyjątkowej chwili, prośba o błogosławieństwo z białej pleksi ze złoceniem 3D jest dla Ciebie idealnym wyborem. Daj sobie i swoim bliskim coś, czego nie znajdą w żadnym innym miejscu, co będzie dla was nie tylko piękną pamiątką, ale także wyrazem miłości i szacunku.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: biała pleksi 2mm, złocenie 3d

Nóżki do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych