Drewniane prośby o błogosławieństwo dla Rodziców Białe róże

25,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane prośby o błogosławieństwo dla Rodziców Białe róże


Unikalnie wykonane z wysokiej jakości drewna, zaproszenia dla rodziców posiadają olśniewający motyw białych kwiatów i prosty, elegancki design.

Idealny sposób, aby poprosić o błogosławieństwo rodziców. Pokaż, jak wiele znaczą dla Ciebie Twoi rodzice i uhonoruj ich jedną z tych romantycznych pamiątek.

To coś więcej niż tylko zaproszenie: to stwierdzenie, że wdzięczność i radość mogą iść w parze. Misterne detale na zaproszeniu podkreślają klasyczny i ponadczasowy styl, który przetrwa pokolenia, pozwalając, aby Wasza wyjątkowa chwila była pielęgnowana na zawsze. Pokaż swoje uznanie w stylu i stwórz wspomnienia, które będą trwać dzięki naszym drewnianym zaproszeniom dla rodziców!

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych