Drewniane prośby o błogosławieństwo dla Rodziców Białe róże

25,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniane prośby o błogosławieństwo dla Rodziców Białe róże


Unikalnie wykonane z wysokiej jakości drewna, zaproszenia dla rodziców posiadają olśniewający motyw białych kwiatów i prosty, elegancki design.

Idealny sposób, aby poprosić o błogosławieństwo rodziców. Pokaż, jak wiele znaczą dla Ciebie Twoi rodzice i uhonoruj ich jedną z tych romantycznych pamiątek.

To coś więcej niż tylko zaproszenie: to stwierdzenie, że wdzięczność i radość mogą iść w parze. Misterne detale na zaproszeniu podkreślają klasyczny i ponadczasowy styl, który przetrwa pokolenia, pozwalając, aby Wasza wyjątkowa chwila była pielęgnowana na zawsze. Pokaż swoje uznanie w stylu i stwórz wspomnienia, które będą trwać dzięki naszym drewnianym zaproszeniom dla rodziców!

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.