Zniżka!

Ażurowe kwiaty drewniane zaproszenia dla Rodziców

Drewniane zaproszenie dla Rodziców z motywem ażurowych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

30,10 zł
-14%
35,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ażurowe kwiaty drewniane zaproszenia dla Rodziców


Drewniane zaproszenie na ślub z ażurowymi kwiatami

Drewno kojarzy się z naturalną stylistyką trendu EKO, stylem rustykalnym, ale też etno. W styl etno doskonale wpisują się wszelkie ażurowe zdobienia. Jeśli planujecie zorganizować wesele właśnie w tym stylu, to nasze drewniane trójwymiarowe zaproszenie dla Rodziców z motywem ażurowych kwiatów będzie idealnie się z nim komponować.

Zaproszenie wykonaliśmy z 3 mm trwałej sklejki. W jej centralnym obszarze klasycznego drewnianego kwadratu umieścimy Wasze zaproszenie dla Rodziców i prośbę o ich błogosławieństwo. Całość ozdabiają wyrafinowane, wycięte ażurowe kwiaty, które są unikalne, oryginalne i przede wszystkim piękne. Takie zaproszenie stanie się na pewno wyjątkową i piękną rodziną pamiątką dnia, w którym dzieci wkroczyły na nową drogę życia.

Personalizacja zaproszenia oraz koperta w komplecie – GRATIS.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Napisz opinię

Ażurowe kwiaty drewniane zaproszenia dla Rodziców

Ażurowe kwiaty drewniane zaproszenia dla Rodziców

Drewniane zaproszenie dla Rodziców z motywem ażurowych kwiatów

* Pola wymagane