Satynowe menu weselne pleksi Kwiaty eustoma

Satynowe menu weselne pleksi z motywem kwiatów eustoma


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


25,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowe menu weselne pleksi Kwiaty eustoma


Satynowe, półprzezroczyste menu weselne z motywem kwiatów eustoma to doskonała propozycja dla par, które pragną uczcić swój wielki dzień w stylowy i elegancki sposób. Niezwykle delikatne i subtelnego wyglądu menu zachwyci swoim wyglądem i jakością wykonania nawet najbardziej wymagających gości.

Zastosowane materiały gwarantują trwałość i odporność na uszkodzenia, a kwiatowy motyw eustomy nadaje całości romantyczny i niepowtarzalny klimat.

Listę dań można wydrukować w formie tekstu lub grafiki, co pozwoli na spersonalizowanie menu i dostosowanie go do indywidualnych potrzeb. Satynowe, półprzezroczyste menu z motywem kwiatów eustoma to wyjątkowy element dekoracyjny, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim uczestnikom wesela.

 

Wymiary: 20 x 14 cm

 

Treść menu

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych