Kwiaty eustoma Drewniane menu weselne

Drewniane menu weselne z motywem kwiatów eustoma


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kwiaty eustoma Drewniane menu weselne


Poszukujesz eleganckiego i wyjątkowego menu weselnego, które wyróżni Twoje przyjęcie? Oto propozycja dla Ciebie - drewniane menu z pięknym motywem kwiatów eustoma! Nasze menu zostało wykonane z wysokiej jakości drewna, co nadaje mu naturalnego charakteru.

Na menu znajduje się bogata lista dań, podzielona na kategorie, która z pewnością zachwyci Twoich gości. Motyw kwiatów eustoma dodaje elegancji i subtelności całemu projektowi. Dzięki temu każde miejsce przy stole nabierze wyjątkowego charakteru, a Twoje wesele będzie zapamiętane na długo.

Zainwestuj w to wyjątkowe menu, które będzie nie tylko praktycznym elementem, ale również estetycznym detalem, który dopełni całą aranżację. Zamów już dzisiaj i ciesz się pięknym, drewnianym menu na swoim weselu!

 

Wymiary: 20 x 14 cm

 

Treść menu

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również