Pingwiny Drewniane menu ślubne

9,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Pingwiny Drewniane menu ślubne


Polędwiczki polecają się na ślubne stoły. A może goście preferują pierś z kurczaka czy też rybę? Warto stworzyć dla nich możliwość wyboru pomiędzy różnymi smakami tak, aby każdy znalazł coś dla siebie, by wesele stało się nie tylko duchowym przeżyciem, ale i zaspokajało gust nawet największych smakoszy.

Dlatego też warto, już na etapie organizacji ślubnego przyjęcia, pomyśleć o menu, dzięki któremu zaproszeni goście będą mogli zapoznać się z daniami serwowanymi przez kucharza.

Drewniane menu, ozdobione motywem zakochanych pingwinów, to wyjątkowa dekoracja, a przy tym przedmiot funkcjonalny, stanowiący wyraz troski o komfort gości i o zaspokojenie ich głodu. Menu, ozdobione motywem zakochanych pingwinów, dostarczy ponadto bodźców estetycznych i zachwyci wszystkich zaproszonych gości.

 

Wymiary: 20 x 14 cm

 

Treść menu

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.

Napisz opinię

Pingwiny Drewniane menu ślubne

Pingwiny Drewniane menu ślubne

* Pola wymagane

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu


Notice: Undefined index: test in /home/venartipl/domains/venarti.pl/public_html/cache/smarty/compile/c9/33/ef/c933efcfb493f8b222773c27949c02383621043a.file.footer.tpl.php on line 113
*}