Spotify Szklane zaproszenia dla Rodziców z kwiatami eustoma

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z kwiatami eustoma i kodem spotify


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Spotify Szklane zaproszenia dla Rodziców z kwiatami eustoma


Zaproszenia ślubne dla Rodziców z muzyką Spotify

Delikatne, filigranowe kwiaty eustomy przypominają wyglądem tulipany i róże. Nazywa się je „japońską różą” albo „dzwonkiem prerii”. Doskonale nadają się do tworzenia romantycznych, emferycznych bukietów ślubnych. My kwiaty eustomy wykorzystaliśmy w zaproszeniach ślubnych dla Rodziców.

Ale to nie wszystko…

Nowość z motywem kwiatów eustomy (w górnej części i dolnej) ma jeden bardzo ważny dodatek, który zachwyci każdego, kto otrzyma to zaproszenie ślubne. Na eleganckiej szklanej tafli znajduje się bowiem kod Spotyfi do wybranej muzyki. Można go zeskanować i utwór znajdzie się w telefonie. Czyż nie jest to piękny i oryginalny pomysł?

Wybierz szklaną taflę - zaproszenie na ślub z kodem Spotify, które zachwyci Waszych Rodziców.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również