Spotify Szklane zaproszenia dla Rodziców z kwiatami eustoma

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z kwiatami eustoma i kodem spotify


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Spotify Szklane zaproszenia dla Rodziców z kwiatami eustoma


Zaproszenia ślubne dla Rodziców z muzyką Spotify

Delikatne, filigranowe kwiaty eustomy przypominają wyglądem tulipany i róże. Nazywa się je „japońską różą” albo „dzwonkiem prerii”. Doskonale nadają się do tworzenia romantycznych, emferycznych bukietów ślubnych. My kwiaty eustomy wykorzystaliśmy w zaproszeniach ślubnych dla Rodziców.

Ale to nie wszystko…

Nowość z motywem kwiatów eustomy (w górnej części i dolnej) ma jeden bardzo ważny dodatek, który zachwyci każdego, kto otrzyma to zaproszenie ślubne. Na eleganckiej szklanej tafli znajduje się bowiem kod Spotyfi do wybranej muzyki. Można go zeskanować i utwór znajdzie się w telefonie. Czyż nie jest to piękny i oryginalny pomysł?

Wybierz szklaną taflę - zaproszenie na ślub z kodem Spotify, które zachwyci Waszych Rodziców.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również