Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku ze zdjęciem i złotym środkiem

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z Waszym zdjęciem złotym środkiem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku ze zdjęciem i złotym środkiem


Upewnij się, że twoi rodzice nie przegapią twojej magicznej okazji dzięki tym wspaniałym drewnianym zaproszeniom! Nasze zaproszenia dla rodziców to idealny sposób, aby dać znać wyjątkowym osobom w Waszym życiu, że są zaproszeni na Wasz wielki dzień.

Zamykane pudełko posiada ponadczasowy drewniany wzór i piękne zdjęcie młodej pary, a w środku znajdziesz spersonalizowaną treść wydrukowaną na papierze w klasycznej złotej ramce.

To nie jest zwykłe zaproszenie - to zaproszenie do wspólnego przeżywania czegoś niezwykłego. Ponadto, jest to coś, co rodzice mogą zachować jako przypomnienie o Waszej niezmiennej miłości i oddaniu przez wiele lat. Podaruj swoim rodzicom specjalny i znaczący dowód uznania - wyślij im te wspaniałe Zaproszenia dla rodziców już dziś!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych