Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku ze zdjęciem i złotym środkiem

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z Waszym zdjęciem złotym środkiem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku ze zdjęciem i złotym środkiem


Upewnij się, że twoi rodzice nie przegapią twojej magicznej okazji dzięki tym wspaniałym drewnianym zaproszeniom! Nasze zaproszenia dla rodziców to idealny sposób, aby dać znać wyjątkowym osobom w Waszym życiu, że są zaproszeni na Wasz wielki dzień.

Zamykane pudełko posiada ponadczasowy drewniany wzór i piękne zdjęcie młodej pary, a w środku znajdziesz spersonalizowaną treść wydrukowaną na papierze w klasycznej złotej ramce.

To nie jest zwykłe zaproszenie - to zaproszenie do wspólnego przeżywania czegoś niezwykłego. Ponadto, jest to coś, co rodzice mogą zachować jako przypomnienie o Waszej niezmiennej miłości i oddaniu przez wiele lat. Podaruj swoim rodzicom specjalny i znaczący dowód uznania - wyślij im te wspaniałe Zaproszenia dla rodziców już dziś!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych