Słoneczniki Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem słoneczników


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Słoneczniki Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


Powitaj swoich rodziców w wielkim stylu dzięki naszym jedynym w swoim rodzaju drewnianym zaproszeniom. Te starannie wykonane, spersonalizowane zaproszenia są idealne jako prośbo o błogosławieństwo. Ten wyjątkowy projekt zawiera piękny motyw słonecznika, wydrukowany na drewnianym pudełku.

Podaruj im szacunek, na który zasługują, wręczając nasze pudełka z zaproszeniami wyjątkowym osobom w Twoim życiu. 

Nie czekaj więc ani chwili dłużej, zacznij już dziś i zaoferuj swoim rodzicom eleganckie zaproszenia, na które zasługują!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.