Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku Serce z liśćmi eukaliptusa

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem serca z liśćmi eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku Serce z liśćmi eukaliptusa


Pokaż swoim rodzicom, jak wiele znaczy dla Ciebie ich miłość i wsparcie dzięki tym specjalnym drewnianym pudełkom z zaproszeniami. Starannie wykonane, z pięknym motywem złotego serca i delikatnymi liśćmi eukaliptusa, te zaproszenia z pewnością zrobią wrażenie.

Wewnątrz każdego pudełka znajdziesz spersonalizowaną treść z prośbą o błogosławieństwo dla Twoich rodziców - ponadczasowa pamiątka, której nigdy nie zapomną! Idealny sposób, aby poprosić rodziców o wsparcie w tym ważnym momencie. Zamów swój już dziś!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

Wstążka szyfonowa rwana ręcznie: do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.