Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku ze zdjęciem

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z Waszym zdjęciem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku ze zdjęciem


Rodzice – najważniejsi goście weselni

Wiele młodych par zastanawia się, czy rodzice potrzebują zaproszenia na ślub? Naszym zdaniem – to bardzo ważny gest będący w pewnym sensie formą uhonorowania jednych z najważniejszych w życiu osób. Warto więc docenić miłość rodziców i wręczyć im najpiękniejsze zaproszenie ślubne Venarti, które jest wyrazem prawdziwych uczuć.

 

Słowa zamknięte w drewnianym pudełku

Możecie wybrać standardowe zaproszenia ślubne, które są drukowane na eleganckim papierze. Ale my stawiamy na kreatywność i pełną personalizację, by zaproszenie stało się też rodzinną pamiątką. Zaproszenia ślubne dla rodziców będące jednocześnie prośbą o błogosławieństwo mają nietypową formę. Zostały przez naszych kreatorów zamknięte w eleganckim, drewnianym pudełku. Jego wierzch będzie ozdobiony Waszym zdjęciem w kształcie serca i florystycznym elementem. Środek szkatułki wypełnia również nadruk Waszej fotografii oraz spersonalizowany tekst zaproszenia i zarazem prośby o błogosławieństwo.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych