Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku ze zdjęciem

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z Waszym zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku ze zdjęciem


Rodzice – najważniejsi goście weselni

Wiele młodych par zastanawia się, czy rodzice potrzebują zaproszenia na ślub? Naszym zdaniem – to bardzo ważny gest będący w pewnym sensie formą uhonorowania jednych z najważniejszych w życiu osób. Warto więc docenić miłość rodziców i wręczyć im najpiękniejsze zaproszenie ślubne Venarti, które jest wyrazem prawdziwych uczuć.

 

Słowa zamknięte w drewnianym pudełku

Możecie wybrać standardowe zaproszenia ślubne, które są drukowane na eleganckim papierze. Ale my stawiamy na kreatywność i pełną personalizację, by zaproszenie stało się też rodzinną pamiątką. Zaproszenia ślubne dla rodziców będące jednocześnie prośbą o błogosławieństwo mają nietypową formę. Zostały przez naszych kreatorów zamknięte w eleganckim, drewnianym pudełku. Jego wierzch będzie ozdobiony Waszym zdjęciem w kształcie serca i florystycznym elementem. Środek szkatułki wypełnia również nadruk Waszej fotografii oraz spersonalizowany tekst zaproszenia i zarazem prośby o błogosławieństwo.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych