Geometryczna ramka z kwiatami Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem geometrycznej ramki z kwiatami


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Geometryczna ramka z kwiatami Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


Wywołaj miłe uczucia między Wami a rodzicami za pomocą naszych pięknych drewnianych zaproszeń dla rodziców! Nasz olśniewający projekt składa się z zamykanego pudełka, na którym widnieje motyw geometrycznej ramki ozdobionej delikatnymi kwiatami.

Otwórz je, aby odkryć wewnętrzną zawartość, która jest elegancką prośbą o błogosławieństwo. Te drewniane zaproszenia są idealne, aby wyrazić jak bardzo Ci zależy. Rozumiemy, jak ważne jest, aby specjalne okazje Twojej rodziny wyglądały jak najlepiej, dzięki czemu ten produkt jest idealnym wyborem, aby pokazać swoje uznanie.

Będziesz chciała zachować te ponadczasowe pamiątki w swojej własnej kolekcji rodzinnej, co czyni je również wspaniałą opcją prezentu.

Bez względu na okazję - tradycyjne okazje, śluby, uroczystości - wybierz nasze wspaniałe drewniane zaproszenia, aby pokazać swoje szczere uczucia. Niezależnie od tego, czy świętujesz na małych spotkaniach, czy na dużych imprezach, te imponujące drewniane pudełka dodają specjalnego akcentu, który z pewnością zrobi różnicę.

Świętuj w stylu i wybierz te wyrafinowane drewniane zaproszenia dla rodziców już dziś!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych