Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku ze zdjęciem i wzorkiem

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z Waszym zdjęciem i wzorkiem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku ze zdjęciem i wzorkiem


Prośba o błogosławieństwo zamknięta w naturalnym drewnie

Rodzice to najważniejsi goście, którzy będą uczestniczyć w Waszym ślubie i weselu. Bez nich i ich miłości nie byłoby Was. Dlatego dajemy Wam oryginalne i piękne zaproszenie dla Rodziców, które jednocześnie niech będzie prośbą o błogosławieństwo zamkniętą w urokliwym drewnianym pudełku.

Ze zdjęciem i wzorkiem

Pudełko nie jest tylko i wyłącznie wykonane z surowego drewna. Na zewnątrz i od wewnętrznej strony wieczka umieścimy Wasze wyjątkowe zdjęcie, które na pewno rozczuli Rodziców. Zewnętrzną stronę wieczka dodatkowo ozdobiliśmy fikuśnym, florystycznym i nieco secesyjnym w kształcie wzorkiem, który rozdziela dwie przestrzenie – z Waszym zdjęciem i personalizowany tekst.

Personalizacja zaproszenia GRATIS. Wy wybieracie zdjęcie oraz tekst zaproszenia i prośby o błogosławieństwo.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.