Lawenda Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem kwiatów lawendy


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Lawenda Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


Zaproszenia dla rodziców to idealny sposób na uhonorowanie ich podczas specjalnych okazji. Dzięki wyjątkowemu drewnianemu pudełku i luksusowemu motywowi lawendy możesz stworzyć trwałą chwilę, którą Twoja rodzina będzie cenić na zawsze.

Nasze ekskluzywne zamykane pudełka posiadają w środku serdeczną prośbę o błogosławieństwo. Piękno tego pudełka polega na jego ponadczasowości - będzie ono cenione przez Twoich rodziców przez wiele lat! Zaproszenia te mają piękne drewniane wykończenie z motywem lawendy. Każde z nich jest unikalnie wykończone i wykonane tak, aby przetrwać przez pokolenia.

Te serdeczne prośby mają na celu stworzenie emocjonalnego połączenia między rodzicem a Wami, które pozostanie w ich sercach na zawsze. Chcemy, aby te zaproszenia przyniosły błogosławieństwo nie tylko teraz, ale także w przyszłości, aby rodziny mogły nadal łączyć się i dzielić swoją miłością do siebie przez wszystkie lata.

Jeśli szukasz specjalnego sposobu na uhonorowanie swoich rodziców, wybierz zaproszenia dla rodziców - dzięki nim każda uroczystość stanie się niezapomnianym przeżyciem!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych