Lawenda Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem kwiatów lawendy


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Lawenda Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


Zaproszenia dla rodziców to idealny sposób na uhonorowanie ich podczas specjalnych okazji. Dzięki wyjątkowemu drewnianemu pudełku i luksusowemu motywowi lawendy możesz stworzyć trwałą chwilę, którą Twoja rodzina będzie cenić na zawsze.

Nasze ekskluzywne zamykane pudełka posiadają w środku serdeczną prośbę o błogosławieństwo. Piękno tego pudełka polega na jego ponadczasowości - będzie ono cenione przez Twoich rodziców przez wiele lat! Zaproszenia te mają piękne drewniane wykończenie z motywem lawendy. Każde z nich jest unikalnie wykończone i wykonane tak, aby przetrwać przez pokolenia.

Te serdeczne prośby mają na celu stworzenie emocjonalnego połączenia między rodzicem a Wami, które pozostanie w ich sercach na zawsze. Chcemy, aby te zaproszenia przyniosły błogosławieństwo nie tylko teraz, ale także w przyszłości, aby rodziny mogły nadal łączyć się i dzielić swoją miłością do siebie przez wszystkie lata.

Jeśli szukasz specjalnego sposobu na uhonorowanie swoich rodziców, wybierz zaproszenia dla rodziców - dzięki nim każda uroczystość stanie się niezapomnianym przeżyciem!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych