Hortensje Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem hortensji


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Hortensje Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


Najwyższej jakości, ręcznie wykonane zaproszenia dla rodziców posiadają piękny motyw niebieskiej hortensji, dodając elegancki akcent. Po otwarciu, ukazuje się prośba o błogosławieństwo rodziców. Jest to coś, co z pewnością warto uczcić!

Pudełko zawiera w sobie całą miłość, myśl i troskę, która towarzyszy planowaniu niezapomnianej okazji. Niezależnie od tego, czy jest to ślub, zaręczyny czy cokolwiek innego ważnego dla Ciebie, otrzymanie zaproszenia to prawdziwy zaszczyt.

Podarowując rodzicom zaproszenia wykonane z drewna - jednego z najmocniejszych materiałów natury - dajesz im coś solidnego i ponadczasowo pięknego. To także dowód na to, że ich ważna rola w Twoim życiu jest czymś, o czym niełatwo zapomnieć lub potraktować lekceważąco.

Te luksusowe zaproszenia to doskonały sposób, aby poprosić o błogosławieństwo rodziców bez mówienia tego wprost. Dajemy im do zrozumienia, że szanujesz i cenisz ich zdanie, a jednocześnie składamy oświadczenie, którego szybko nie zapomną!

Świętuj z nami specjalne okazje i twórz wspomnienia na całe życie z tymi unikalnymi i pięknie wykonanymi prezentami dostosowanymi do takich radosnych okazji.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych