Różowe kwiaty Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem różowych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł brutto
5,99 zł bruttoTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Różowe kwiaty Drewniane zaproszenia ślubne


Dzień wręczania zaproszeń to wyjątkowy dzień, stanowiący zapowiedź tego, co nastąpi. To nie tylko wielkie przeżycie dla Pary Młodej, ale i dla samych gości, którzy mają zaszczyt uczestniczyć w tak ważnej uroczystości.

Dlatego też warto zadbać o oprawę tej chwili, a także o zaproszenia, które nie tylko staną się zachętą dla przyszłych gości, ale będą zwracały ich uwagę i zachwycały.

Drewniane zaproszenia ślubne, ozdobione motywem różowych kwiatów, mają właśnie taką moc, kryją w sobie tak wiele uroku, iż nie znajdzie się gość, który odmówi pojawienia się na ślubie, Co więcej, to piękne zaproszenie, stanie się zapowiedzią eleganckiej uroczystości, a także wyjątkową pamiątką, pozwalającą jeszcze przez wiele lat powracać wspomnieniami do dnia ślubu.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

 

Jak dodatkowo ozdobić zaproszenia ślubne?

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych