Różowe kwiaty Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem różowych kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Różowe kwiaty Drewniane zaproszenia ślubne


Dzień wręczania zaproszeń to wyjątkowy dzień, stanowiący zapowiedź tego, co nastąpi. To nie tylko wielkie przeżycie dla Pary Młodej, ale i dla samych gości, którzy mają zaszczyt uczestniczyć w tak ważnej uroczystości.

Dlatego też warto zadbać o oprawę tej chwili, a także o zaproszenia, które nie tylko staną się zachętą dla przyszłych gości, ale będą zwracały ich uwagę i zachwycały.

Drewniane zaproszenia ślubne, ozdobione motywem różowych kwiatów, mają właśnie taką moc, kryją w sobie tak wiele uroku, iż nie znajdzie się gość, który odmówi pojawienia się na ślubie, Co więcej, to piękne zaproszenie, stanie się zapowiedzią eleganckiej uroczystości, a także wyjątkową pamiątką, pozwalającą jeszcze przez wiele lat powracać wspomnieniami do dnia ślubu.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych