Liście eukaliptusa z geometryczną ramką Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem liści eukaliptusa z geometryczną ramką


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Liście eukaliptusa z geometryczną ramką Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


Zaproś swoich rodziców za pomocą drewnianego zaproszenia dla Rodziców. To eleganckie zaproszenie wykonane jest z wysokiej jakości drewna i zawiera piękny motyw liścia eukaliptusa wraz z geometryczną ramką.

Zamykane pudełko służy jako wyjątkowa pamiątka tego doniosłego wydarzenia, którą można pielęgnować przez lata! Wewnątrz zaproszenia znajduje się szczegółowa treść, w której rodzice proszeni są o błogosławieństwo w najbardziej przemyślany sposób. Z tym wspaniałym zaproszeniem, upewnij się, że Twoi rodzice wiedzą, jak bardzo są dla Ciebie wyjątkowi i pozwól im cieszyć się otrzymaniem tak wykwintnej prośby o błogosławieństwo.

Świętujcie ten ważny moment w Waszym życiu razem z drewnianym zaproszeniem dla Rodziców i rozpocznijcie Waszą specjalną okazję od niezapomnianych wspomnień!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

Wstążka szyfonowa rwana ręcznie: do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również