Białe kwiaty Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem białych kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Białe kwiaty Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


Nasze drewniane zaproszenia to idealny sposób, aby poprosić o błogosławieństwo rodziców. Z ich ponadczasowym motywem białych kwiatów, te pudełka wywołują poczucie klasycznej elegancji i wysokiej jakości rzemiosła.

Kiedy je otworzysz, znajdziesz w nich spersonalizowaną treść, która wyrazi Twoją szczerą prośbę o błogosławieństwo dla rodziców na Twoją szczególną okazję.

Rustykalne drewniane wykończenie i misterny kwiatowy wzór każdego pudełka doda kreatywnego uroku temu ujmującemu i znaczącemu gestowi. Możesz być pewien, że każdy element jest wykonany z dokładną dbałością o szczegóły, więc Twoi rodzice mogą rozpoznać, jak wiele dla Ciebie znaczą.

Z naszymi drewnianymi zaproszeniami dla rodziców, na pewno zrobisz wrażenie, które uchwyci piękno i wdzięk waszej wyjątkowej chwili. Spraw, aby była ona niezapomniana już teraz!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

Wstążka szyfonowa rwana ręcznie: do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych