Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku ze zdjęciem i lustrem

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z Waszym zdjęciem i lustrem w środku


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


84,99 zł
84,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku ze zdjęciem i lustrem


Wyobraź sobie miny swoich rodziców, gdy wręczysz im coś tak specjalnego i znaczącego jak to stylowe, jedyne w swoim rodzaju drewniane zaproszenie!

Nasze zaproszenia dla rodziców są projektowane na zamówienie, aby były symbolem Twojej miłości i więzi z rodziną. I nie będzie to zwykłe zaproszenie - to ma formę zamykanego pudełka, na którego wieczku nadrukowane jest wspaniałe zdjęcie młodej pary.

W środku można wręczyć rodzicom spersonalizowaną treść, wydrukowaną na lustrze z plexi, która oddaje ducha Waszej więzi z nimi.

Jest to nie tylko niezwykle unikalny sposób, aby poprosić o ich błogosławieństwo, ale również będą mieli coś pięknego do zachowania na zawsze. Podaruj im coś naprawdę specjalnego i niezapomnianego, uwiecznij ten moment dzięki naszym zaproszeniom dla rodziców!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno, pleksi lustrzane

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych