Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku Kwiaty w akwarelowym kole

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem kwiatów w akwarelowym kole


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku Kwiaty w akwarelowym kole


Przedstawiamy nasze jedyne w swoim rodzaju drewniane zaproszenia dla rodziców - idealne, aby dodać odrobinę elegancji do tego wyjątkowego zaproszenia. Wykonane z drewna, te piękne pudełka zawierają motyw kwiatowy w okrągłym wzorze. Wewnątrz pudełka można umieścić spersonalizowaną treść, przygotowaną specjalnie do prośby o błogosławieństwo dla Waszych rodzin.

Rozumiemy, że możecie nie mieć czasu na samodzielne tworzenie zaproszeń, więc wykonaliśmy całą ciężką pracę za Was! Nasze zaproszenia są łatwe w użyciu, wystarczy dodać swoją unikalną treść.

Twoja rodzina będzie pielęgnować ten cenny przedmiot na długo i doceni poziom troski, jaki włożyłeś w jego stworzenie. Wiemy, że zaproszenie Twojej rodziny zasługuje na perfekcję - pozwól nam pomóc sprawić, by ten moment był wart zapamiętania.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.