Chabry Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne kwadratowe

Satynowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem chabrów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


12,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Chabry Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne kwadratowe


Chaber oznacza galanterię, elegancję, dlatego też ze swoją symboliką doskonale pasuje do stylowego wesela. Stylowego, czyli urządzonego z konsekwencją i myślą przewodnią. Mogą stać się nią właśnie te delikatne, ale wyraziste zarazem pole kwiaty, które zmienią każde zaproszenie, we wspaniały symbol miłości, a jednocześnie wyraz pragnienia Młodej Pary, by zapraszana osoba wspólnie z nimi dzieliła radość i miłość.

Zaproszenia ślubne akrylowe satynowe ozdobione motywem chabrów, to niezwykły sposób, by poinformować bliskich o ślubie i zaprosić ich na tę uroczystość. Delikatne, subtelne zaproszenia o kwadratowym kształcie, starannie wykonane, zwracają uwagę idealnymi proporcjami pomiędzy tekstem a motywem je zdobiącym. Staną się one wspaniałą pamiątką dla weselnych gości i sprawią, że długo jeszcze wspominać będą oni weselną uroczystość.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi, akryl 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.