Pomarańczowe kwiaty Drewniane menu weselne

Drewniane menu weselne z motywem pomarańczowych kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pomarańczowe kwiaty Drewniane menu weselne


Witamy w wyjątkowym sposobie na urozmaicenie Państwa wesela dzięki naszemu jedynemu w swoim rodzaju drewnianemu menu weselnemu! Nasze menu jest laserowo wycinane z delikatnie nadrukowanymi pomarańczowymi kwiatami, które dodają idealną odrobinę koloru do każdej dekoracji ślubnej.

Niezależnie od tego, czy szukają Państwo odrobiny rustykalnego uroku, czy czegoś bardziej królewskiego i eleganckiego, to menu z pewnością wpasuje się w każdą atmosferę. Gdy nadejdzie czas, aby goście zdecydowali się na wybór posiłku, to menu dostarczy im wszystkich potrzebnych informacji w sposób jasny i zwięzły.

Jasne drewno stanowi przyciągający wzrok kontrast z pomarańczowym motywem kwiatowym, przemawiając do gości bez konieczności wypowiadania przez Państwa ani jednego słowa.

Ludzie na pewno zapamiętają Państwa wesele, gdy prosta elegancja naszego drewnianego menu ślubnego doda wyrafinowania do każdego ustawienia stołu. Dodajcie Państwo ten wyjątkowy akcent i zaskoczcie swoich gości produktem wykonanym z miłości i wysokiej jakości materiałów - zamówcie teraz po bezkonkurencyjnej cenie!

 

Wymiary: 20 x 14 cm

 

Treść menu

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych