Pudrowe róże Drewniane menu weselne

Drewniane menu weselne z motywem pudrowych róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pudrowe róże Drewniane menu weselne


Menu weselne musi zostać tak ułożone, by zadowolić nawet najbardziej wybrednych gości. Dobre jedzenie jeden z najważniejszych punktów wesela. Liczy się tak samo jak zabawa. Wybierając potrawy nigdy nie powinniście też kierować się tylko własnym gustem. Warto dobrać je pod preferencje zaproszonych gości.

Pamiętajcie też, że jedną z najważniejszych dekoracji stołu powinno być menu weselne Venarti z rozpisanymi na nim potrawami i godzinami ich podania. Nie wybierzemy za Was konkretnych potraw i nie stworzymy ich listy, ale mamy wyjątkowe drewniane menu weselne z motywem pudrowych róż Venarti, które stanie się praktyczną wskazówką dla weselnych gości, ale też prawdziwą ozdobą ślubnego stołu.

Rustykalny styl podkreśli naturalny materiał, jakim jest drewno. Pięknie wygrawerowana, spersonalizowana lista potraw sprawi natomiast, że goście weselni poczują silną chęć spróbowania wszystkiego, co im zaserwujecie. A pudrowe róże cudnie podkreślą romantyczny charakter wesela.

 

Wymiary: 20 x 14 cm

 

Treść menu

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych