O patentach słów kilka…

Nie będziemy się nad tematem rozwodzić, ale chwalić – owszem. Postanowiliśmy bowiem opatentować niektóre z naszych pomysłów, ponieważ są oryginalne, piękne i jedyne na rynku. Nie chcemy więc, by bez naszego pozwolenia były rozpowszechniane i sprzedawane jako słabe ich kopie. O akcesoriach ślubnych z żywicy made by Venarti słów kilka…

 

Poznaj żywicę

Systemy poliuretanowe, jak i epoksydowe znane są jako żywice. To wszechstronne materiały, które tak samo fascynują architektów, jak i artystów. Żywica epoksydowa zazwyczaj kojarzy się z przestrzeniami przemysłowymi, a przede wszystkim z magazynowymi. Dzisiaj jej zastosowanie jest coraz szersze. Wykorzystywana jest w prywatnych domach nie tylko do tworzenia oryginalnych posadzek. Jest idealna do dekoracji na przykład mebli. Artyści stosują ją również w nowoczesnym malarstwie. Dlaczego? Bo każdorazowo wylany i utwardzony materiał zapewnia unikatowy i niepowtarzalny wzór. A przede wszystkim produkty wykonane z żywicy są niezwykle trwałe, odporne na ścieranie, zarysowania i nie zmieniają kolorów. Ponadto żywicę epoksydową łatwo się barwi i można ją łączyć z innymi materiałami takimi jak drewno czy metal.

 

Żywica na ślubie i dwa patenty

Jesteśmy pewnego rodzaju artystami. Dajemy swoim klientom oryginalne produkty, które tworzymy według własnych wzorów i pomysłów. Są to nietuzinkowe, artystyczne i eleganckie ozdoby ślubne, które pomagają w stworzeniu niezwykłej atmosfery samego ślubu jak i przyjęcia weselnego. Obserwując pewne trendy w modzie, postanowiliśmy wykorzystać żywicę do własnych celów i przygotowaliśmy pełną gamę oryginalnych i niepowtarzalnych akcesoriów ślubnych. I tak się nam ten pomysł oraz efekt naszej pracy spodobał, że postanowiliśmy nasze produkty opatentować. Pierwszy patent dotyczy samego wynalazku, czyli sposobu, w jaki powstają nasze wyjątkowe produkty. Kolejny patent dotyczy wzoru przemysłowego.

 

O naszych produktach z żywicy

Dlaczego warto się nimi zainteresować? Jeśli poszukujecie oryginalnych zaproszeń ślubnych, próśb o błogosławieństwo rodziców, zawieszek na alkohol i wielu innych niezbędnych dodatków, które uczynią ślub i wesele takimi, jakie być powinny, to koniecznie musicie zainteresować się produktami wykonanymi z żywicy.

 

Ich wyjątkowym atutem jest niezwykła kolorystyka, która uczyni Wasz ślub prawdziwym artystycznym dziełem. Mamy dla Was styl glamour w postaci unikalnej czarnej perły z eleganckimi złoceniami lub romantycznej białej perły, w której zatopiliśmy magiczne, mieniące się tysiącem barw ekskluzywne drobinki. A może zakochacie się w pomarańczowej awangardzie?

Kolejny plus dla żywicy to trwałość. W zasadzie nasze produkty są niezniszczalne. Nie porysują się i nie wyblakną – nawet z upływem czasu, więc będą na zawsze fantastyczną pamiątką godną oprawienia w ramki i wyeksponowania w rodzinnej galerii.

Produkty powiązane