Księga wpisów z żywicy wzór marmurowy

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

189,99 zł
Opis
Opis

Księga wpisów z żywicy wzór marmurowy


Wspomnienia z weselnej Księgi Wpisów

Ceremonia ślubna i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej Młodej Pary. Dlatego zachowanie jak największej ilości pięknych wspomnień z tego wyjątkowego dnia jest tak bardzo ważne. Pomoże w tym oryginalna Księga Wpisów Venarti, której kartki własnoręcznie zapełnią weselni goście życzeniami, wierszykami, radami lub po prostu dobrymi słowami. Czytana po latach, wywoła na pewno wielkie wzruszenie u małżonków.

Nasza unikalna Księga Wpisów powstała z połączenia kilku trwałych i świetnie się komponujących materiałów – żywicy, pleksi i eleganckiego papieru. Wyjątkowa jest jej przednia okładka, którą stworzyliśmy z ręcznie odlewanej żywicy – idealnie gładka doskonale odbija światło, pozwalając w nim efektownie skrzyć się perłowym kolorom. Marmurowy, elegancki wzór powstał z połączenia białej i czarnej perły, a subtelny dodatek nitek ze złotej farby czyni Księgę Wpisów Venarti naprawdę ekskluzywnym produktem. Tył księgi jest z wytrzymałej pleksi, a wnętrze wypełnia 35 papierowych, cienkich kartek w kolorze białym lub ecru.

Ekskluzywna Księga Wpisów poleca się wraz ze specjalną instrukcją!

 

Materiał: Okładka przednia: żywica - każda okładka jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji, tył pleksi 3mm

Właściwości żywicy: Przód księgi jest gładki, odbijający światło, perłowe kolory mienią się

Kolor przedniej okładki: Wzór marmurowy, biała perła z dodatkiem czarnej perły i złotą farbą

Kartki: papier biały lub ecru

Ilość kartek: 35  (papier cienki -  120gr)

Wymiary: 21,5cm x 20,5cm

Personalizacja: GRATIS!

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem księgi. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na okładce.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.