Księga wpisów z żywicy wzór czarny ze złotymi drobinkami

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


189,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Księga wpisów z żywicy wzór czarny ze złotymi drobinkami


Miłe wspomnienia z Księgi Gości

Ślub to niecodzienna i niepowtarzalna ceremonia, z której chcemy zachować jak najwięcej wspaniałych chwil pełnych radości i wzruszeń. Elegancka Księga Gości z żywicy to jedna z naszych propozycji, która na pewno stanie się wyjątkową pamiątką z ceremonii ślubnej.

Każda osoba obecna w dniu zaślubin, będzie mogła wpisać się do Księgi. Na jej idealnie białych lub w kolorze ecru 35 kartkach pojawią się odręcznie napisane życzenia, zabawne wierszyki, dobre rady i miłe słowa dla Młodej Pary. Czyż taka pamiątka nie jest absolutnie cudowna?

Księga Wpisów Venarti jest przykładem wykorzystania unikalnego materiału, jakim jest żywica. Przód jest gładki. Czarna perła w fascynujący sposób odbija światło, a kolory po prostu mienią się. Elegancji, artyzmu oraz nuty glamour nadają charakterystyczne złote nitki, a także przezroczyste rogi, w których zostały zatopione złote, skrzące się drobinki. Przednia okładka wykonana jest z żywicy i odlewana ręcznie, dlatego wzór nigdy się nie powtórzy. Tył został zrobiony z trwałego materiału – pleksi o grubości 3 mm. Księga Gości glamour stylistycznie tworzy komplet m.in. z zaproszeniem ślubnym z żywicy oraz prośbą o błogosławieństwo.

 

Materiał: Okładka przednia: żywica - każda okładka jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji, tył pleksi 3mm

Właściwości żywicy: Przód księgi jest gładki, odbijający światło, perłowe kolory mienią się

Kolor przedniej okładki: Czarna perła, złote nitki, róg przezroczysty z zatopionymi złotymi drobinkami

Kartki: papier biały lub ecru

Ilość kartek: 35  (papier cienki -  120gr)

Wymiary: 21,5cm x 20,5cm

Personalizacja: GRATIS!

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem księgi. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na okładce.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.

 

Powiązane wpisy na blogu