Księga wpisów z żywicy wzór wzór biała perła z drobinkami

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

189,99 zł
Opis
Opis

Księga wpisów z żywicy wzór wzór biała perła z drobinkami


Księga Gości pełna wspomnień

Zastanawiacie się, w jaki sposób możecie zachować wspomnienia ze swojego ślubu i wesela? Tradycyjny film to nie wszystko. Naszym pomysłem jest oryginalna Księga Wpisów z żywicy z 35 kartkami, na których każdy z gości i każda z towarzyszących Młodej Parze osób będą mogli pozostawić kilka słów od siebie, płynących prosto z serca.

Księga Wpisów z żywicy Venarti jest elegancka i przede wszystkim niepowtarzalna, ponieważ nie ma i nie będzie dwóch podobnych do siebie produktów. Jej przednia okładka jest wykonana z żywicy, a ręczne odlewanie zapewnia unikalność każdego wzoru. Elegancka biała perła podkreśli natomiast wyjątkowość chwili. Subtelnego piękna dodają również rogi okładki, które są przezroczyste, ale z zatopionymi drobinkami. Ekskluzywne drobinki uroczo mienią się w świetle, w zależności od kąta patrzenia, różnymi kolorami: białym, różowym, zielonym. Kartki są delikatne, zwiewne w kolorze białym lub ecru. Tył wykonany ze sztywnej pleksi.

Subtelnie elegancka Księga Gości weselnych poleca się do niezwykłych wspomnień!

 

Materiał: Okładka przednia: żywica - każda okładka jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji, tył pleksi 3mm

Właściwości żywicy: Przód księgi jest gładki, odbijający światło, perłowe kolory mienią się

Kolor przedniej okładki: Biała perła, rogi są przezroczyste z zatopionymi drobinkami, które mienią się na kolor biały, różowy lub zielony w zależności od kąta patrzenia

Kartki: papier biały lub ecru

Ilość kartek: 35  (papier cienki -  120gr)

Wymiary: 21,5cm x 20,5cm

Personalizacja: GRATIS!

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem księgi. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na okładce.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.

 

Powiązane wpisy na blogu