Instrukcja do księgi gości z żywicy wzór marmur

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

99,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Instrukcja do księgi gości z żywicy wzór marmur


Jak wypełnić Księgę Gości?

Księga Gości jest wspaniałym pomysłem na zachowanie wspomnień ze ślubu w oryginalnej i bardzo osobistej formie, ale warto zachęcić gości weselnych, by zostawili w niej pamiątkowy wpis. Do tego służy oryginalna instrukcja do Księgi Gości zwana też instrukcją do Księgi Wpisów.

Instrukcja jest stawiana przy Księdze Gości i posiada spersonalizowane zaproszenie do wpisów. Nasz produkt ustawiliśmy na stabilnych nóżkach z eleganckiej, przezroczystej pleksi. Ale nie nóżki są tutaj najważniejsze, a materiał, z którego wykonaliśmy naszą unikalną instrukcję.

Instrukcja do Księgi Gości Venarti powstała z ręcznie odlewanej żywicy, dlatego nie ma i nie będzie dwóch jednakowych wzorów. Instrukcja do Księgi Gości z żywicy ma idealnie gładki przód odbijający światło, dzięki czemu perłowe kolory mienią się tysiącem barw, a srebrne drobinki połyskują niby drogocenne kamyczki. Marmurowy, oryginalny wzór uzyskaliśmy z cieniowanego połączenia białej i czarnej perły. Dodatek złotych nitek czyni nasz produkt ekskluzywnym dopełnieniem wyjątkowego ślubu.

Zobaczcie również naszą marmurową Księgę Gości z żywicy!

Instrukcja jest ustawiona na stabilnych nóżkach z przezroczystej pleksi.

 

Wymiary: 20 x 14 cm

Materiał: Żywica - każda instrukcja jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód instrukcji jest gładki, odbijający światło, perłowe kolory mienią się, srebrne drobinki również odbijają światło

Wzór: Marmurowy, biała perła z dodatkiem czarnej perły i złotymi nitkami

Nóżki z przezroczystej pleksi: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść intrukcji

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.