Serce Ślubne zawieszki z żywicy wzór biała perła z drobinkami

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Serce Ślubne zawieszki z żywicy wzór biała perła z drobinkami


Ozdabiamy ślubny alkohol!

Jak wszystko, to wszystko – ślubnie udekorowany musi być również alkohol. Dzięki temu nawet najbardziej zwykła butelka zyska swój niepowtarzalny charakter, a Wy będziecie mieć dodatkową pamiątkę z wesela. Oryginalne zawieszki na alkohol z żywicy to nasza propozycja, by nadać weselu dodatkowej nuty elegancji!

Takich zawieszek nie kupicie w żadnym inny miejscu. Każda z nich jest niepowtarzalna, ponieważ żywica to wyjątkowy materiał, a my odlewamy ją ręcznie, więc nie ma jednakowych produktów i to jest wielki atut! Napis jest spersonalizowany, czyli pochodzący od Was! Może być typowy lub nietypowy, to Wy o nim decydujecie, a my spełniamy Wasze życzenia, które na pewno okażą się nietuzinkową dekoracją wódki weselnej.

Chcecie zaskoczy

Waszych gości elegancją i gracją płynącą z ozdoby na weselny alkohol? Mamy dla Was eleganckie zawieszki na alkohol w kształcie romantycznego serca. Idealnie gładka, perłowa powierzchnia doskonale odbija światło. Uroku dodaje góra zawieszki, która jest przezroczysta z zatopionymi ekskluzywnymi drobinkami. W zależności od kąta patrzenia, drobinki niby drogocenny kruszec mienią się w kolorach białym, różowym lub zielonym.

W identycznej kolorystyce i wzorze są również: zaproszenia na ślub i prośba o błogosławieństwo rodziców oraz księga wpisów!

 

Materiał: Żywica - każda zawieszka jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód zawieszki jest gładki, odbijający światło

Kolor: Biała perła, góra zawieszki jest przezroczysta z zatopionymi drobinkami, które mienią się na kolor biały, różowy lub zielony w zależności od kąta patrzenia

Wymiary: 6 x 6 cm

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.