Winietka ślubna z żywicy wzór biała perła z drobinkami

9,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Winietka ślubna z żywicy wzór biała perła z drobinkami


Stylowe winietki z żywicy

Organizacja wesela nie może wiązać się z chaosem. Przy pięknie przygotowanych stołach należy zaplanować odpowiednie miejsca dla każdego z gości. Pomocne w rozwiązaniu tego zadania będą na pewno unikalne i eleganckie winietki ślubne z żywicy.

Winietki są swego rodzaju drogowskazami i wizytówkami. Dzięki nim każdy z weselników znajdzie swoje miejsce. A piękna wizytówka weselna stanie się też wyjątkowym prezentem i pamiątką dla zaproszonych gości. Nasze winietki na stół wykonane są z oryginalnego surowca, jakim jest żywica. To płynny, żywy materiał, więc tylko od sprawnych rąk artysty zależy, jaki wzór będą miały poszczególne produkty. Każda winietka jest odlewana ręcznie, a przez to nabiera cech unikalności.

Przód winietki od Venarti jest gładki. Dzięki temu doskonale odbija światło, a biały perłowy kolor mieni się tysiącem barw. W przezroczystej części zatopiliśmy ekskluzywne drobinki, które w zależności od kąta patrzenia połyskują kolorem białym, różowym lub zielonym.

 

Materiał: Żywica - każda winietka jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód winietki jest gładki, odbijający światło

Wzór: Biała perła, róg są przezroczysty z zatopionymi drobinkami, które mienią się na kolor biały, różowy lub zielony w zależności od kąta patrzenia

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 13 x 3 cm

Powiązane wpisy na blogu