Serce Ślubne zawieszki z żywicy wzór różowo biały

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Serce Ślubne zawieszki z żywicy wzór różowo biały


Pomarańczowe zawieszki na alkohol

Żadne wesele nie odbędzie się bez weselnego alkoholu, więc warto pomyśleć o odpowiednim przyozdobieniu butelek. Mamy dla Was atrakcyjne zawieszki na alkohol zrobione z oryginalnego materiału, jakim jest żywica.

Pastelowe pomarańczowe serce doda wszystkim weselnikom ciepłej energii podczas zabawy do białego rana, a jego eleganckie wykonanie podkreśli gust Pary Młodej.

Każda zawieszka na alkohol Venarti jest unikalna. Nasze produkty z żywicy odlewamy ręcznie, dlatego nie znajdziecie identycznego wzoru. Przód zawieszek jest gładki, jak tafla szkła. Idealnie więc odbija światło, pozwalając w ten sposób, by wyjątkowe perłowe kolory mieniły się tysiącem barw. Góra serca ma kolor perłowo pomarańczowo-różowy, środek jest natomiast biały, a dół przezroczysty z wtopionymi ekskluzywnymi srebrnymi drobinkami, które dodają niepowtarzalnej elegancji temu niezwykłemu dodatkowi weselnemu.

Zawieszki na alkohol z żywicy są produktem spersonalizowanym – możecie umieścić na nich napis, jaki chcecie. Zobaczcie również zawieszki na alkohol Venarti w kształcie klasycznej tabliczki!

 

Materiał: Żywica - każda zawieszka jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód zawieszki jest gładki, odbijający światło, perłowe kolory mienią się, srebrne drobinki również odbijają światło

Kolor: Góra zawieszki jest w kolorze perłowo różowym, środek perłowy biały, dół przezroczysty z wtopionymi srebrnymi drobinkami

Wymiary: 6 x 6 cm

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.