Ślubne zawieszki z żywicy wzór przezroczysty ze złotymi drobinkami Serce

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ślubne zawieszki z żywicy wzór przezroczysty ze złotymi drobinkami Serce


Złote zawieszki na alkohol

Podczas ceremonii ślubnej każdy detal jest na wagę złota, a odpowiednie ozdoby ślubne podkreślają jej styl i charakter. Na oryginalne i eleganckie zawieszki ślubne na alkohol, które są w kształcie symbolicznego serca, zwrócą uwagę wszyscy goście. Zawieszki mogą stać się dla weselników również ciekawym prezentem i pamiątką z ceremonii ślubnej.

Proponowane przez nas zawieszki na alkohol Venarti zostały wykonane z unikalnego materiału, jakim jest żywica. Żywica jest materiałem żywym, odlewanym ręcznie, dlatego każdy wykonany z niej produkt posiada niepowtarzalny wzór. Ponadto przód zawieszki jest gładki jak lustro wykonany z idealnie przezroczystej i lekkiej żywicy. Dzięki temu doskonale odbija światło pozwalając mienić się w nim zatopionym, ekskluzywnym złotym drobinkom.

Sprawdź również nasze zawieszki ombre z żywicy w kształcie klasycznej tabliczki w biało-pomarańczowej odsłonie i zawieszki na alkohol w kształcie romantycznego, pomarańczowego serca i czarne w stylu glamour!

 

Materiał: Żywica - każda zawieszka jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód zawieszki jest gładki, odbijający światło

Kolor: Przezroczysty z zatopionymi złotymi drobinkami

Wymiary: 6 x 6cm

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu