Ślubne zawieszki z żywicy wzór czarny ze złotymi drobinkami Serce

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ślubne zawieszki z żywicy wzór czarny ze złotymi drobinkami Serce


Zdrowie Młodej Pary!

Przepych w stylu glamour nie musi być nadęty i ciężki. Może w nim znaleźć się również miejsce na nutę romantyzmu, choćby w wyjątkowych dodatkach ślubnych z żywicy. Jedną z naszych propozycji są niepowtarzalne zawieszki na alkohol glamour w kształcie serca.

Stylowe dodatki ślubne Venarti wykonane z żywicy są unikalne. Nie ma i nie będzie identycznej zawieszki na alkohol, ponieważ każdy produkt odlewamy ręcznie. W idealny kształt serca wkładamy więc naszą miłość do wyjątkowych ozdób ku Waszej radości, tworząc dodatki oryginalne i piękne.

Właściwości żywicy pozwalają uzyskać idealnie gładki przód zawieszki, który niby tafla wody, cudownie odbija światło pozwalając błyszczeć perłowym kolorom. Do stylu glamour wybraliśmy czarną perłę poprzecinaną ekskluzywnymi złotymi nitkami. Góra zawieszki na alkohol glamour jest przezroczysta. Ozdobiliśmy ją zatopionymi, połyskliwymi, złotymi drobinkami.

Zobaczcie również zawieszki na alkohol glamour w kształcie koła!

 

Materiał: Żywica - każda zawieszka jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód zawieszki jest gładki, odbijający światło

Kolor: Czarna perła, złote nitki, góra przezroczysta z zatopionymi złotymi drobinkami

Wymiary: 6 x 6cm

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.

Powiązane wpisy na blogu