Ślubne zawieszki z żywicy wzór różowo biały

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł brutto
bruttoTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ślubne zawieszki z żywicy wzór różowo biały


Zawieszka na alkohol – klasyka wzoru?

Każda Młoda Para chce, by jej ślub i wesele były niepowtarzalne, zapamiętane i omawiane, wspominane przez wiele lat. Podczas tak wyjątkowego wydarzenia warto zadbać i podkreślić każdy detal. Dlatego weselna wódka musi również odpowiednio zaistnieć. My proponujemy zawieszki na alkohol Venarti, które są wykonane z unikalnego materiału, czyli żywicy.

Klasyczna tabliczka ze spersonalizowanym napisem – na Wasze życzenie wydrukujemy każdy tekst – to przykład, w którym widać umiejętne połączenie tego, co jest znane, z nowoczesnym duchem zamkniętym w ręcznie odlewanej żywicy. Dzięki takiemu podejściu każdy produkt ma unikalny, niepowtarzalny wzór. Góra zawieszki na alkohol od Venarti ma wyjątkowo piękną perłowo pomarańczowo-różową barwę. Natomiast środek to elegancka biała perła, a dół zawieszki na alkohol weselny jest przezroczysty z wtopionymi, ekskluzywnymi, mieniącymi się w świetle srebrnymi drobinkami. Przód zawieszki jest gładki i doskonale odbija światło, umożliwiając perłowym kolorom mienić się tysiącem barw.

Nasza elegancka, weselna zawieszka z żywicy może być także w kształcie romantycznego, różowego serca!

 

Materiał: Żywica - każda zawieszka jest unikalna, odlewana ręcznie

Właściwości żywicy: Przód zawieszki jest gładki, odbijający światło, perłowe kolory mienią się, srebrne drobinki również odbijają światło

Kolor: Góra zawieszki jest w kolorze perłowo różowym, środek perłowy biały, dół przezroczysty z wtopionymi srebrnymi drobinkami

Wymiary: 6cm x 9,5cm

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.