Różowe dodatki ślubne Venarti z żywicy

Kolor różowy jest jedną z podstawowych barw towarzyszących miłości, przyjaźni i przede wszystkim związaną z ciepłem. Jego symbolika dąży ku uniwersalnemu szczęściu, słodyczy i delikatności. Nierozerwalnie kojarzy się więc z romantyzmem. Dlatego dodatki w różowym kolorze idealnie podkreślą ślub i wesele w tym stylu!

Ślub utrzymany w różowej tonacji powieje optymizmem i przekonaniem, że para młodych wkracza na lepszą drogę swojego życia. Róż powinien w takim przypadku iść w parze z bielą. Obok niej reprezentuje słodką niewinność. Pastelowa wersja różu potrafi być tak bardzo subtelna, że czasami ujawnia się jedynie w określonym świetle. Pastelom mogą towarzyszyć mocniejsze akcenty w postaci amarantów, cyklamenów czy fuksji, które delikatnym pastelom dodadzą energii i radości, a przecież taki powinien być dzień ślubu?

Wśród propozycji dodatków ślubnych Venarti znajdziecie piękny biało – różowy komplet wykonany z unikalnej żywicy! Wzór niedługo zostanie opatentowany.

W naszym komplecie znajdują się:

  1. Zaproszenia ślubne ozdobne i awangardowe
  2. Prośba o Błogosławieństwo Rodziców
  3. Podziękowania dla Rodziców
  4. Pudełko na obrączki
  5. Ślubne numerki na stół
  6. Księga wpisów
  7. Instrukcja do księgi wpisów
  8. Ślubne zawieszki na alkohol – tabliczka i serce
  9. Menu weselne
  10. Weselne tablice rejestracyjne

Co wyróżnia nasz komplet? Przede wszystkim użyty materiał, eleganckie wykonanie i niepowtarzalny wzór. Każdy produkt odlewamy z żywicy i robimy to ręcznie, więc nie ma i nie będzie dwóch identycznych zaproszeń czy zawieszek.

Kolorystycznie połączyliśmy delikatny róż z bielą i błyszczącymi dodatkami cieniując barwy modnym ombre. Perłowe kolory oraz zatopione srebrne drobinki pięknie odbijają światło mieniąc się tysiącem barw. Każdy z produktów jest spersonalizowany i poleca się na Wasze wesele! 

Produkty powiązane