Zielone liście Naklejka na samochód ślubny

Naklejka na samochód, która nada indywidualności i ślubnego charakteru Waszego auta.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

70,00 zł

Opis
Opis

Zielone liście Naklejka na samochód ślubny


Zastanawiając się nad aranżacją ślubnej przestrzeni musimy wziąć pod uwagę nie tylko weselną salę i kościół, ale też i środek transportu, którym będziemy się poruszać. Samochód Młodej Pary powinien znacząco wyróżniać się na tle samochodów gości, a przy tym nawiązywać stylem i charakterem do pozostałych elementów użytych w trakcie organizacji wesela, czy wreszcie, do samego wyglądu Młodej Pary.

Dla tych Nowożeńców, którzy cenią sobie uniwersalność, a przy tym elegancję i prostotę, doskonałym wyborem będzie naklejka na samochód ślubny z motywem zielonych liści. Imiona Młodej Pary wplecione w wieniec z liści podkreślają dodatkowo charakter uroczystości, zaś piękno tego motywu i jego ponadczasowość sprawiają, że dekoracja ta wzbudzi zachwyt weselnych gości, nie odwracając przy tym uwagi od Młodej Pary.

Naklejka przezroczysta w 98% (lekko mleczna), dlatego najlepiej prezentuje się na jasnych samochodach, wtedy jest prawie niewidoczna.

Wysyłamy nadruk na folli w kształcie kwadratu do samodzielnego wycięcia nożyczkami dookoła obrysu i naklejenia na samochód.

Naklejka posiada klej tymczasowy, dzięki czemu jest łatwa w usunięciu i nie pozostawia kleju na lakierze samochodu.

 

Tablica rejestracyjna jest do kupienia tutaj

Napisz opinię

Zielone liście Naklejka na samochód ślubny

Zielone liście Naklejka na samochód ślubny

Naklejka na samochód, która nada indywidualności i ślubnego charakteru Waszego auta.

* Pola wymagane