Zielone liście Naklejka na samochód ślubny

Naklejka na samochód, która nada indywidualności i ślubnego charakteru Waszego auta.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

70,00 zł

Opis
Opis

Zielone liście Naklejka na samochód ślubny


Zastanawiając się nad aranżacją ślubnej przestrzeni musimy wziąć pod uwagę nie tylko weselną salę i kościół, ale też i środek transportu, którym będziemy się poruszać. Samochód Młodej Pary powinien znacząco wyróżniać się na tle samochodów gości, a przy tym nawiązywać stylem i charakterem do pozostałych elementów użytych w trakcie organizacji wesela, czy wreszcie, do samego wyglądu Młodej Pary.

Dla tych Nowożeńców, którzy cenią sobie uniwersalność, a przy tym elegancję i prostotę, doskonałym wyborem będzie naklejka na samochód ślubny z motywem zielonych liści. Imiona Młodej Pary wplecione w wieniec z liści podkreślają dodatkowo charakter uroczystości, zaś piękno tego motywu i jego ponadczasowość sprawiają, że dekoracja ta wzbudzi zachwyt weselnych gości, nie odwracając przy tym uwagi od Młodej Pary.

Naklejka przezroczysta w 98% (lekko mleczna), dlatego najlepiej prezentuje się na jasnych samochodach, wtedy jest prawie niewidoczna.

Wysyłamy nadruk na folli w kształcie kwadratu do samodzielnego wycięcia nożyczkami dookoła obrysu i naklejenia na samochód.

Naklejka posiada klej tymczasowy, dzięki czemu jest łatwa w usunięciu i nie pozostawia kleju na lakierze samochodu.

 

Tablica rejestracyjna jest do kupienia tutaj