Zielone liście Naklejka na samochód ślubny

Naklejka na samochód, która nada indywidualności i ślubnego charakteru Waszego auta.


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


70,00 zł

Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zielone liście Naklejka na samochód ślubny


Zastanawiając się nad aranżacją ślubnej przestrzeni musimy wziąć pod uwagę nie tylko weselną salę i kościół, ale też i środek transportu, którym będziemy się poruszać. Samochód Młodej Pary powinien znacząco wyróżniać się na tle samochodów gości, a przy tym nawiązywać stylem i charakterem do pozostałych elementów użytych w trakcie organizacji wesela, czy wreszcie, do samego wyglądu Młodej Pary.

Dla tych Nowożeńców, którzy cenią sobie uniwersalność, a przy tym elegancję i prostotę, doskonałym wyborem będzie naklejka na samochód ślubny z motywem zielonych liści. Imiona Młodej Pary wplecione w wieniec z liści podkreślają dodatkowo charakter uroczystości, zaś piękno tego motywu i jego ponadczasowość sprawiają, że dekoracja ta wzbudzi zachwyt weselnych gości, nie odwracając przy tym uwagi od Młodej Pary.

Naklejka przezroczysta w 98% (lekko mleczna), dlatego najlepiej prezentuje się na jasnych samochodach, wtedy jest prawie niewidoczna.

Wysyłamy nadruk na folli w kształcie kwadratu do samodzielnego wycięcia nożyczkami dookoła obrysu i naklejenia na samochód.

Naklejka posiada klej tymczasowy, dzięki czemu jest łatwa w usunięciu i nie pozostawia kleju na lakierze samochodu.

 

Tablica rejestracyjna jest do kupienia tutaj