Drewniane zaproszenia Serce wzór białych róż

Drewniane zaproszenia ślubne w kształcie serca z motywem białych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

7,99 zł
7,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia Serce wzór białych róż


Niezależnie od tego, czy planujesz ciepły, kameralny ślub, czy ekstrawaganckie świętowanie swojej miłości, pokaż swój styl i osobowość z tymi pięknymi drewnianymi zaproszeniami ślubnymi!

Od projektu w kształcie serca do wzoru białych róż, te eleganckie i ponadczasowe zaproszenia będą mile wspominane przez Twoich gości.

I nie muszą być one tylko pamiątką - te zaproszenia są dostosowane do spersonalizowanego tekstu, aby Wasza wyjątkowa historia mogła zabłysnąć.

Pokażcie wszystkim, dlaczego jesteście jedyni na milion z tymi specjalnymi,  drewnianymi zaproszeniami ślubnymi!

 

Biała Koperta:GRATIS! Inne kolory są płatne

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubne

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.