Zdrapka drewniana: Czy zostaniesz moją świadkową? ze zdjęciem

24,99 zł
24,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zdrapka drewniana: Czy zostaniesz moją świadkową? ze zdjęciem


Szukasz oryginalnych i kreatywnych sposobów na poproszenie o bycie świadkową? Drewniana zdrapka z pytaniem: "Czy zostaniesz moją świadkową?" to idealna propozycja dla Ciebie! Ta nietypowa forma prośby o świadkowanie Twojego szczęśliwego dnia sprawi, że ten moment będzie jeszcze bardziej niezapomniany.


Drewniana zdrapka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia trwałość i estetyczny wygląd. Jej unikalny design wyróżni się na tle innych podobnych propozycji. Dodatkowo, nasze zdjęcie umieszczone na zdrapce sprawi, że stanie się ona jeszcze bardziej personalna i emocjonalna.


Wybierając drewnianą zdrapkę z pytaniem „Czy zostaniesz moją świadkową?”, możesz mieć pewność, że Twoje wyznanie będzie nie tylko romantyczne, ale również wyjątkowo kreatywne. Zawsze marzyłaś o tym, aby przekazać swoje uczucia w niebanalny sposób? Teraz masz taką możliwość!


Zaproponowane przez nas zdjęcie doskonale oddaje atmosferę miłości i radości, która towarzyszy oświadczynem. Idealnie skomponowane kolory i delikatne detale sprawiają, że każdy, kto spojrzy na tę drewnianą zdrapkę, od razu poczuje to wyjątkowe uczucie.

Nie zwlekaj! Wybierz naszą drewnianą zdrapkę z pytaniem: "Czy zostaniesz moją świadkową?" i spraw, aby ten niezwykły moment w Waszym życiu był jeszcze bardziej niezapomniany. Poczuj magię i zaskocz swoją przyszłą świadkową oryginalna i niespodziewaną prośbą!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych