Białe róże Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem białych róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Białe róże Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Róże to kwiaty, które dzięki swojemu urokowi, symbolice, niezmiennie kojarzą się z weselem. Szczególnie białe róże, oznaczające czystość, niewinność, doskonale podkreślające romantyczną wymowę weselnej uroczystości i wspaniale wyglądające w każdym wnętrzu i w przypadku każdego rodzaju ślubu. Co więcej, białe róże mogą być wykorzystywane nie tylko w postaci ciętych kwiatów, ale też w charakterze motywu zdobiącego różnego rodzaju przedmioty, służące organizacji weselnej uroczystości.

Dlatego też białe róże zdobiące przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi nie tylko pięknie wyglądają, ale sprawiają, że zaproszenia zyskuje wyjątkowego charakteru, Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem takich róż to wyjątkowy sposób, by zaprosić ślubnych gości na weselną uroczystość, to także doskonała okazja, by nawiązać do planowanego charakteru i stylu uroczystości. Zaproszenia te doskonale bowiem pasują zarówno do stylu klasycznego, romantycznego, jak i glamour, zwracając uwagę swoją delikatnością i wyrafinowaną elegancją.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.