Białe róże Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem białych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Białe róże Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Róże to kwiaty, które dzięki swojemu urokowi, symbolice, niezmiennie kojarzą się z weselem. Szczególnie białe róże, oznaczające czystość, niewinność, doskonale podkreślające romantyczną wymowę weselnej uroczystości i wspaniale wyglądające w każdym wnętrzu i w przypadku każdego rodzaju ślubu. Co więcej, białe róże mogą być wykorzystywane nie tylko w postaci ciętych kwiatów, ale też w charakterze motywu zdobiącego różnego rodzaju przedmioty, służące organizacji weselnej uroczystości.

Dlatego też białe róże zdobiące przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi nie tylko pięknie wyglądają, ale sprawiają, że zaproszenia zyskuje wyjątkowego charakteru, Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem takich róż to wyjątkowy sposób, by zaprosić ślubnych gości na weselną uroczystość, to także doskonała okazja, by nawiązać do planowanego charakteru i stylu uroczystości. Zaproszenia te doskonale bowiem pasują zarówno do stylu klasycznego, romantycznego, jak i glamour, zwracając uwagę swoją delikatnością i wyrafinowaną elegancją.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.