Marmur Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem marmuru


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Marmur Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Marmur swoją symboliką nawiązuje do stałości, nic zatem dziwnego, że taki motyw doskonale sprawdza się w przypadku ślubów, będących ukoronowaniem miłości. Motyw marmuru może wystąpić na różnego rodzaju przedmiotach służących organizacji weselnej uroczystości, między innymi na zaproszeniach.

Przezroczyste zaproszenia z pleksi ozdobione motywem marmuru zaskakują połączeniem kruchości i symboliki marmuru, a jednocześnie stanowią przedmiot zachwycający swoim dyskretnym pięknem. Wytworność i elegancja kojarzące się z tym zaproszeniem stanowią doskonałą zapowiedź weselnej uroczystości, a także nadają wagi wydarzeniu, jakim jest zaproszenie weselnych gości na ślub. Chwila ich wręczania będzie podniosła, zaś same zaproszenia ślubne z pleksi staną się wyjątkową pamiątką, która pozwoli gościom nawet po wielu latach przypomnieć sobie szczegóły tych wzruszających chwil.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu