Marmur Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem marmuru


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Marmur Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Marmur swoją symboliką nawiązuje do stałości, nic zatem dziwnego, że taki motyw doskonale sprawdza się w przypadku ślubów, będących ukoronowaniem miłości. Motyw marmuru może wystąpić na różnego rodzaju przedmiotach służących organizacji weselnej uroczystości, między innymi na zaproszeniach.

Przezroczyste zaproszenia z pleksi ozdobione motywem marmuru zaskakują połączeniem kruchości i symboliki marmuru, a jednocześnie stanowią przedmiot zachwycający swoim dyskretnym pięknem. Wytworność i elegancja kojarzące się z tym zaproszeniem stanowią doskonałą zapowiedź weselnej uroczystości, a także nadają wagi wydarzeniu, jakim jest zaproszenie weselnych gości na ślub. Chwila ich wręczania będzie podniosła, zaś same zaproszenia ślubne z pleksi staną się wyjątkową pamiątką, która pozwoli gościom nawet po wielu latach przypomnieć sobie szczegóły tych wzruszających chwil.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Powiązane wpisy na blogu