Bukiet kwiatów Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem bukietu kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Bukiet kwiatów Szklane zaproszenia dla Rodziców


Trudno wyobrazić sobie ślubną uroczystość bez bukietów kwiatów, które nie tylko nadają wyjątkowego charakteru, ale kryją w sobie bogatą symbolikę. Kwiaty to jednak nie tylko bukiet ślubny, ozdoba stołów czy weselnego samochodu, ale również niezwykle wdzięczny motyw, który zdobić może rozmaite przedmioty wspierające organizację ślubnej ceremonii.

Kwiaty mogą pojawić się między innymi na ślubnych zaproszeniach dla rodziców, w charakterze motywu czyniącego je wyjątkowymi. Szklane zaproszenia w połączeniu z nadającymi im subtelności kwiatami wzruszą każdego z rodziców i wspaniale podkreślać będą rolę takich gości.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.