Zaproszenie ślubne Czerpany papier Szkic liści

Zaproszenie ślubne Papier czerpany z motywem szkicu liści. Posiada przyklejany pasek.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zaproszenie ślubne Czerpany papier Szkic liści


Przedstawiamy coś specjalnego i naprawdę jedynego w swoim rodzaju. Nasze ręcznie robione zaproszenia ślubne są idealnym sposobem na dodanie wyjątkowego akcentu do Waszego ślubu! Każde zaproszenie jest wykonane na papierze z dbałością o szczegóły i starannością, co gwarantuje, że każdy egzemplarz będzie spektakularny.

Od osobistego tekstu, poprzez motyw kwiatowego szkicu na prawej stronie, aż po przyklejony pasek z imionami nowożeńców na lewej stronie, możecie być pewni, że zarówno styl jak i klasa będą obecne w każdym zaproszeniu - dokładnie to, czego oczekujecie od tak eleganckiego wydarzenia!

Dodatkowo, wszystkie nasze papiery są produkowane od podstaw w naszej firmie, co gwarantuje jakość od początku do końca. Twoi goście będą zachwyceni, gdy otrzymają te piękne zaproszenia - będą odliczać czas do Twojego wyjątkowego dnia!

 

Papier czerpany jest produkowany w naszej firmie od podstaw.

 

Biała prosta koperta: GRATIS! (inne lub taka jak na zdjęciu do kupienia oddzielnie)

Wklejki do kopert: Wklejki do kupienia oddzielnie

Wkładki: Wkładki do kupienia oddzielnie

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: ok 14,2cm x 10cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych